Inspiratsioonikaart

Kui jätkad negatiivse tunde tundmist


Keerulised elusündmused viivad sageli halva enesetundeni. Pikalt kestnud halb enesetunne viib üldjuhul kummaliste haigusteni. Tee juba täna kõik endast olenev, et tagada endale hea tervis. Võta vaatluse alla hetked, mil Su tuju viletsamaks muutub. Tee erinevaid muudatusi oma mõtteviisis ja tegutsemisviisis ning jälgi, kas pärast muutusi suudad end hoida heas tundes. Kui sama olukord kipub ikkagi korduma, siis tee taas muutusi, mida Sa varem ei ole proovinud. Ükskord jõuad lahenduseni, mis töötab. Pööre saab tulla vaid siis, kui Sa pidevalt tegeled olukorrale uute lahenduste välja mõtlemisega ja ka tegelikult oma väljamõeldud lahendusi katsetad.

Mõtle ka sellele, milliseid tähendusi Sa oled käsilolevatele olukordadele andnud ja milliseid inspireerivaid tähendusi Sa võiksid neile anda, et viibida rohkem aega heas tundes.

🔸️ Näide vanast hirmul põhinevast tähendusest: "Kui ma seda teen, siis võib see mul halvasti välja tulla ja kui see mul halvasti välja tuleb, siis see toob mulle igasuguseid probleeme kaela ja võin kaotada selle käigus raha".


🔸️ Näide uuest innustavast tähendusest: "Kui ma seda teen, siis ma saan kogemusi, kuidas seda teine kord veel paremini teha. Kui ma tean, kuidas seda hästi teha, siis avanevad mulle uued võimalused ja need toovad sisse raha, mida ma saan kasutada oma unistuste täitmiseks, milleks on...".

Otsi infot, mida Sa veel iseenda tegemistes ja mõtlemisviisis võiksid muuta, et Sa suudaksid erinevates elulistes olukordades head tunnet enda sees säilitada. Heas tundes elamine aitab sul ära hoida erinevate terviseprobleemide teket ning see aitab ka koostöös arstidega ravida paljusid seletamatuid haiguseid.Seotud teemad: