Inspiratsioonikaart

Muutlikes oludes

Me soovime igapäevaselt elada heas tundes. Samas seame endale tihti tingimusi, et kui ma selle või tolle saavutan, siis olen õnnelik. Põnev seejuures on asjaolu, et kui me oleme mõne oma unistuse täitnud, siis järgneb sellele kohe uus soov, mille täitumise nimel tegutseda. Ka uuel soovil on sageli klausel, et kui ma selle saavutan, siis olen õnnelik. See omakord tähendab, et me lubame endal õnnelik olla vaid need mõned loetud hetked, kus me oleme midagi suurt saavutanud. Ülejäänud aja kipume õnnelik olemist pidevalt edasi lükkama. Teekond soovitu saavutamiseni on üldjuhul oluliselt pikem, kui saavutamise hetk ise. Otsusta olla õnnelik juba nüüd ja praegu. Otsusta leida viisid ja võimalused, kuidas iga päev heas tundes ja õnnelikuna teha tegevusi uute unistuste täitumise nimel. Selliselt saad viibida rohkem aega heas tundes.

Jah, vahel me murdume. Vahel nutab miski meie sees ja vahel nutame nii, et pisarad jooksevad või oleme pettunud. See käib inimeseks olemise juurde. Küll aga on oluline otsustada, kui pikalt me lubame endal sellesse emotsiooni jääda? Kui kiiresti me tahaksime sellest emotsioonist välja saada? Mida me ette võtame, et sellest emotsioonist kiiresti väljuda?

Kuna meile meeldib elada heas tundes, siis peaksime tegema kõik endast oleneva, et saada kurvastuse emotsioonist võimalikult kiiresti välja. Kurvastus kipub ligi tõmbama järjest rohkem kurbi mõtteid ja kui kurbi mõtteid aina juurde tekib, siis pikeneb ka inimese kurvastuses viibimise aeg. Universum vaatab, et kurvastus on see, mida inimene hetkel soovib kogeda ja annab inimesele juurde põhjused kurb olemiseks. Vali olla õnnelik ja universum annab Sulle järjest rohkem põhjuseid õnnelik olemiseks. Valik on Sinu. Universum annab Sulle juurde seda, millest Sa mõtled valdava osa ajast ja annab Sulle võimaluse kogeda veel sügavamalt neid tundeid, milles Sa viibid suurema osa ajast.

Olud meie ümber muutuvad pidevalt. See on vajalik selleks, et meil oleks siin maailmas põnev toimetada. Vali oma elus toimuvatele muutustele positiivne tähendus. Mõtle olukordadele inspireerivad põhjendused, miks need muutused Sinu ellu tulid. Jõudu andev tähendus annab hea tunde ja innustab tegutsema. Hoia oma mõtetes tasakaalu positiivsete mõtete ja negatiivsete mõtete vahel, et Sa saaksid oma ellu juurde seda, mida päriselt tahad ja et saaksid viibida rohkem aega heas tundes.