Inspiratsioonikaart

Kui mõtled pidevalt


Sul on kindlasti näiteid oma elust, kus Sa millestki sageli mõtlesid, rääkisid ja unistasid. Mida rohkem Sa sellest mõtlesid, seda rohkem märkasid võimalusi, nippe ja viise, kuidas soovitut saavutada. Sa tegid erinevaid tegevusi erinevatel aegadel ja ühel hetkel avastasid, et oled saavutanud selle, millest mõtlesid. Sama töötab ka vastupidises suunas. Mida rohkem Sa soovimatust mõtled, seda rohkem soovimatut Sa enda ümber ja oma elus märkad ja koged. See viib üldjuhul selleni, et Sa hakkad tegema tegevusi, et ära hoida soovimatu poolt põhjustatud kahju Sinule. Ühel hetkel Sa märkad, et soovimatu ongi aset leidnud ja tunned rõõmu, et soovimatu ei kahjustanud Sind suurelt tänu Sinu väljamõeldud süsteemidele.

See kõik toimib universumi põhimõttel, et parim peab tulema kõikidele osapooltele. Kui inimene töötab suure kire, huvi ja põnevusega teatud kindlate mõtetega ja inimeses on hea tunne seda tehes, siis annab universum inimesele juurde seda, mis temas hea enesetunde tekitab. Kui soovimatu vältimise ideed tekitavad Sinus hea tunde, siis universum annab Sulle juurde võimalusi soovimatu vältimisest mõtlemiseks. Kui Sinus tekitab hea tunde see, et Sul õnnestub teatud olukordi ette kartes välja töötada hea plaan nende olukordade poolt põhjustatava kahju 
vältimiseks, siis saad tõenäoliselt oma ellu juurde erinevaid olukordi, kus Sa millegi hirmus saad mõelda välja lahenduse, Su hirm teostub, Su plaan päästab Su ja Sa tunned end tänu oma plaanile hästi. Küll aga on küsimus selles, kas Sa ikka päriselt tahad elada hirmus ja mõelda pidevalt kõikidele halbadele asjadele, mis võivad juhtuda. Kas Sa tegelikult ikka soovid õnnetunde tundmiseks kutsuda oma ellu ebameeldivate olukordade toimumist, mis võimaldavad Sul rakendada oma väljamõeldud päästeplaani ja tulla selliselt keerulisest olukorrast vähem kahjustatuna välja? Võib olla Sa tahaksid elada iga päev pigem inspiratsioonis, tuhinas ja usus, et midagi toredat tuleb Sinu ellu. Tõenäoliselt annavad igapäeva õnne seisukohast Sulle parema tunde peas ringlevad unistuste kohased mõtted, mis aitavad Sul märgata järjest enam võimalusi unistuste saavutamiseks. Innustavad ideed, plaanid ja mõtted, kuidas soovitut saavutada, aitavad Sul teha iga päev samme, et unistusi saavutada. Läbi selle, et Sa tegutsed inspiratsioonituhinas oma eesmärkide suunas, koged rohkem õnnelikke juhuseid, saavutusi ja unistuste täitumisi oma elus.

Valik on Sinu. Ei ole õiget ega valet teed. On vaid Sinu valik, mida ja kuidas Sa soovid kogeda. Miks mitte proovida erinevaid lähenemisviise ja saada teada, milline mõtlemise harjumus toob Sinu ellu juurde rohkem seda, mida Sa päriselt soovid teha, näha, kogeda ja tunda?Seotud teemad: