Inspiratsioonikaart

Unista, uuri, planeeri

Saad selle, millele keskendud
Kõik, millel tähelepanu hoiad, kasvab ja areneb. Hoia oma unistusi igapäevaselt fookuses ja tee pisikesi samme unistuste saavutamiseks iga päev.

Unistused
Pane kirja, mida Sa soovid teha, näha, kuulda tunda, maitsta ja kogeda. Pane oma soovid kirja Sulle oluliste valdkondade kaupa. Mida soovid kogeda rahaliselt, tööalaselt, emotsionaalselt, sõprade, pere, enesearengu, vaba aja ja hobiga seoses?

Põhjused
Pane kirja iga soovi kohta, miks Sa seda tahad. Mida see Sulle annab, kui Sa kirja pandud unistuse saavutad?

Tegevused
Pane iga valdkonna alla kõik viisid, mis Sulle mõttesse tulevad, kuidas Sa saaksid saavutada selle, millest unistad. Pane kirja realistlikud ja ka utoopilised mõtted.

Visualiseeri
Tee unistused endale nähtavaks. Üks võimalus on teha unistustest pilt ja panna see endale nähtavasse kohta.


Jälgi
Mõtle välja viis, kuidas jälgida, kui palju tegevusi Sa oled iga kuu teinud Sulle oluliste unistuste saavutamiseks. Kui muidu võib aeg ajalt tekkida tunne, et Sa oled väga palju teinud aga unistust saavutanud ikkagi ei ole, siis tegevuste arv numbrilisel kujul aitab Sul näha tegelikkust - see näitab, kas ja kui palju Sa tegelikult oled 1 kuu jooksul unistuste saavutamise nimel tegutsenud. Samal moel saad mõõta, kui mitu tegevust kõikidest Sulle mõttesse tulnud võimalustest oled Sa juba rakendanud soovitu saavutamiseks? Sageli tuleb selle numbri abil välja, et vaid üksikuid lahendusi on proovitud ja mitukümmend lahendust on veel proovimata.

Tegutse
Tee reaalseid tegevusi unistuste saavutamiseks iga päev. Need võivad olla väikesed sammud aga sea eesmärgiks teha tegevusi soovituse saavutamiseks iga päev.

Usalda
Usalda, et parim Sinu jaoks on võimalik ja tuleb. Kui üks unistuse saavutamise viis ei töötanud, siis leidub teine palju efektiivsem viis soovitu saavutamiseks. Oluline on meeles pidada, et tuleb see, millesse Sa kõhklusteta ja kõige sügavamalt usud.

Naudi
Leia viisid unistuse saavutamise teekonna nautimiseks. Alati läheb mõni asi teisiti, kui Sa oleksid lootnud. Selle kogemuse taga peitub veel paremate võimaluste avanemine Sinu jaoks. Tööta välja viis, kuidas nautida võimaluste otsimist olukordades, kus kõik ei läinud esmase plaani järgi.

Lase lahti
Anna endale vahepeal aega, kus Sa tegeled teiste asjadega ja ei mõtle unistusele, mille suunas oled seni kõvasti tööd teinud. Seejärel keskendu taas unistuse saavutamisele. Paus pingutuste vahel aitab sageli kiirendada lahenduste Sinuni jõudmist.

Kui Sa asud oma unistusi kaardistama, siis märkad häid võimalusi unistuste saavutamiseks kergemini. Isegi, kui Sa täna elad teistsuguste võimaluste ja vahendite keskel, siis innustavate unistuste fookuses hoidmine ja pidev tegutsemine unistuste nimel aitab Sul soovitu saavutada. See, mida Sa soovid, ei tule sageli sealt, kust Sa arvad, et see tõenäoliselt tuleb. Ole avatud võimalustele. Hoides unistusi tähelepanu all, märkad Sa veel lihtsamaid ja paremaid viise, kuidas soovitut saada.