Inspiratsioonikaart

Kõik, millel oma tähelepanu

Kindlasti leidub Sinu elus valdkondi, millele Sa oled pidevalt aega ja positiivset tähelepanu panustanud. Sa saad öelda, et Sul läheb nendes valdkondades hästi. Tõenäoliselt leiad oma elust ka valdkondi, millele Sa ei ole pühendanud kuigi palju aega ja mille osas oled pigem negatiivse alatooniga mõtteid mõlgutanud. Sa saad öelda, et nendes valdkondades võiks Sul minna paremini.

See toimib sarnaselt lillega, mida tuleb pidevalt kasta, et kauni lille nägemine saaks olla võimalik. Kui Sa lille ei kasta, siis ta närbub. Niisamuti närbuvad kõik Sinu eluvaldkonnad, kuhu Sa süstemaatiliselt ei panusta.

Otsusta teha igapäevaselt väiksemaid või suuremaid tegevusi iga Sulle olulise eluvaldkonna arendamise jaoks. Otsusta oma mõtetes ja tegudes keskenduda sellele, mida Sa tahad, mitte sellele, mida Sa ei taha. Selliselt saad ise juhtida oma elu eri valdkondade arengut. Sina määrad, millises suunas arenevad Sinu rahaline seis, töö alane progress, peresuhted, suhted sõpradega, tervis, mõnus puhkus ja muu sulle oluline. See, kas mõni Sulle oluline eluvaldkond on parasjagu kasvamas või kärbumas sõltub peamiselt sellest, kui palju Sa oled nende valdkondade peale positiivses võtmes mõelnud ja kui palju tegevusi Sa oled teinud igapäevaselt soovitu saavutamiseks.
Sinu teekonnal võivad abiks olla järgmised küsimused:
🔹️millises minu eluvaldkonnas sooviksin näha rohkem õitsengut?
🔹️milliste tegevuste abil on teised inimesed antud valdkonnas edu ja õnne saavutanud?
🔹️milliseid tegevusi ma tahan teha, et mulle oluline eluvaldkond saaks areneda minu poolt eelistatud suunas?
🔹️kuna ma kavatsen neid tegevusi teha, mille enda jaoks välja valisin?
🔹️kui sageli ma vaatan üle oma progressi - kas ma päriselt olen teinud tegevusi, mida plaanisin ja millist mõju need on avaldanud?
🔹️millisel moel ma kavatsen välja valitud tegevusi teha, et see oleks minu jaoks nauditav?