Inspiratsioonikaart

Sul on alati valik


Me saame alati valida, kas jätkame vanal viisil või katsetame mõnda paljudest uutest veel proovimata lahendustest. Kui Sa oled seni teatud moel tegutsenud ja saanud tulemust, millega Sa rahul ei ole, siis on aeg katsetada senisest drastiliselt erinevaid lahendusi.

Mõnikord tiirlevad ühed ja samad mõtted meie peas ja meile tundub, et oleme juba kõike proovinud, et saada uut laadi tulemusi. See mõte, et oleme proovinud juba kõike, tekitab lootusetuse tunde, mis omakorda võtab ära jõu tegutsemiseks. Universum on täis tohutuid võimalusi. Kindlasti on Sul mõned tegutsemisviisid veel proovimata.

Tõenäoliselt pole Sa mõningaid võimalusi proovinud hirmu tõttu ja osad võimalused on katsetamata seetõttu, et Sa ei ole nendest teadlik. Pühenda end lahenduse leidmisele.

• Otsi ideid raamatutest, artiklitest, videotest, muusikast, audiraamatutest ja inimestelt, kes on saavutanud selle, mida Sina püüad saavutada. Kogu ideid oma unistuste saavutamiseks kõikjalt, kust saad.
• Pane võimalike lahenduste juurde kirja, miks Sa tahad seda lahendust rakendada ja miks Sa ei taha seda lahendust rakendada. Üles kirjutamisel tekib Sul oluliselt selgem pilt sellest, kui palju argumente räägib lahenduse kasutamise poolt ja vastu. Sageli taoliselt paberi peal võimalustele otsa vaadates selgub, et mõne lahenduse osas on meil palju rohkem võita kui kaotada. Meie hirmud on aga seni takistanud hea lahenduse rakendamist.

Vahel peame me endale meelde tuletama, et kõik valikud teeme meie ise. Võimaluste kasutamine või kasutamata jätmine on meie enda kätes. Otsuse, kas juhime ise oma elu või lubame teistel oma elu juhtida, teeme samuti meie ise. Võta ohjad enda kätte. Mõtle läbi, mida Sa päriselt teha, näha, maitsta, kuulata, kogeda, tunda ja omada soovid. Tee plaan, kuidas seda saavutada. Otsusta näha võimalusi enda ümber ja neid kasutada. Vali teha seda, mida Sa päriselt tahad teha. Tee tegevusi unistuste saavutamiseks iga päev. Nii juhid ise oma elu ja näed, kuidas Sinu unistused järjest täituvad.