Inspiratsioonikaart

Usalda, et kui Sa teed


Parim Sinu jaoks on võimalik ja tuleb. Kindlasti on Su elus olnud olukordi, kus Sul oli vankumatu usk, et saad oma tahtmise ja lõpuks saidki. On suur tõenäosus, et Sa said soovitu tänu selle, et tegid muudatusi oma mõtlemisviisis või toimetamise viisis. Muudatuse tegid Sa tõenäoliselt seepärast, et hetkeolukord ei tekitanud nii head enesetunnet, kui soovi täitumine tekitaks. Sa soovisid tunda seda head tunnet, mida annab unistuse täitumine ja olid nõus proovima erinevaid lahendusi selle saavutamiseks. Lõpuks unistus täitus ja see tunne oli imeline. Taasta endas usaldus, et kui Sa teed muudatuse parema enesetunde saavutamise nimel, siis ootavad Sind ees imelised muutused.

Sinu sisetunne on Sinu parim kompass. Kui miski viib tuju alla, siis on tollesse olukorda vaja muutust. Muutus saab toimuda ainult selliselt, et Sina ise hakkad olukorrast teisiti mõtlema või asud teisiti tegutsema. Sa vajad ideid, mida oma tegutsemises ja mõtlemisviisis muuta. Otsi infot, kuidas teised inimesed on sarnasest olukorrast välja tulnud. Otsi infot kõikjalt, kust saad. Inimesed jagavad oma lugusid näiteks raamatutes, videotes ja artiklites. Vali välja üks mõtlemise või tegutsemisviis ja rakenda seda. Kui see ei anna tulemust, siis vali välja järgmine idee, mida katsetada ja tegutse vastavalt.
Usalda, et universum (kõrgem teadvus, jumal, valgusolendid, inglid - kuidas keegi nimetab) toetab Sind. Juhindud sellest, et parim saaks tulla Sulle ja kõikidele osapooltele. Luba endal tegeleda asjadega, mis Sinus hea tunde tekitavad ja luba ka teistel käia hea tunde rada. Selleks leidub alati võimalusi, kui Sa neid võimalusi otsid ja kui Sa lubad endal neid näha.

Kindlasti mäletad oma elust hetki, kus Sul oli hirm aga Sa suutsid oma mõtted ja tegutsemisviisid sättida selliselt, et parim Sinu jaoks sai võimalikuks. Mõtle mõne taolise olukorra peale. Millesse Sa uskusid? Kuidas Sa tegutsesid? Kust Sa infot said? Kes sind toetasid? Omaenda minevikust saad ideid, milline mõtteviis aitab Sinul isiklikult keerukatest olukordadest välja tulla. Samuti saad sealt kindlustunnet, et mida Sa ka ette ei võtaks, siis alati leidub toetajaid ja aitajaid. Seda juhul, kui Sa lubad end aidata ja kui Sa oma olukorrast inimestele räägid.

Sa pole üksi, kui Sa just pole otsustanud oma mures üksi olla. Sa suudad soovitud olukorrad oma ellu luua, kui Sa oled sellele pühendunud ja päriselt iga päev teed tegevusi, et soovitut saavutada ning kasutad selleks erinevaid tegutsemisviise. Oma elule tagasi vaadates Sa näed, et mil iganes Sa oled olnud täielikult ja kindlameelselt pühendunud oma soovide saavutamisele, oled Sa oma unistused saavutanud. Sa katsetasid erinevaid viise soovitu saavutamiseks. Sa ei heitunud sellest, et esimene tegutsemisviis ei viinud tulemuseni. Sa valisid järgmise tegutsemisviisi ja seejärel järgmise tegutsemisviisi ning saavutasid pärast mitmeid katsetusi selle, millest unistasid. Korda omaenda edu saavutamise mõtteviise ja tegutsemisviise. Võimatu saab võimalikuks, kui Sa annad endale võimaluse.