Inspiratsioonikaart

Olukorrad, milles oled🟢 Positiivne lähenemine ja tulemused

Kui Sa usud, et...

🔹️teine inimene on mõistev, siis seda mõistvust tolle inimese suunalt saab veel rohkem olema.

🔹️inimesed on lahked, siis kohtad lahkust, abi ja toetust väga paljudes eluolukordades.

🔹️nauditava hulga raha teenimine saab olla Sinu jaoks lihtne, siis märkad lihtsaid raha teenimise võimalusi enda ümber aina rohkem.

🔹️Sa tervened, siis märkad aina rohkem võimalusi enda ümber, mis saavad Sind tervenemisel aidata.

🔹️Sa oled oma unikaalsuses sama väärtuslik ja oluline kui teised inimesed Sinu ümber, siis kohtad oma elus palju inimesi, kes Sulle häid võimalusi pakuvad, Sinu plaanidega kaasa tulevad ja Sind kiidavad.

🔹️Sa väärid oma unistuste elukaaslast, siis Sinu ellu ilmub just selliste omadustega inimene, kellest oled unistanud.

🔹️Sa saad hakkama, siis universum toob Su ellu olusid, mis aitavad Sul hakkama saada.

🔹️kõik raha, mis peab Sinuni jõudma, jõuab Sinuni igal juhul, siis kohtad oma elus häid raha teenimise võimalusi, ootamatuid kingitusi ja teisi rahalisi võite.

🔹️Sa oled parim just sellisena nagu Sa oled, siis ilmub Sinu ellu järjest enam inimesi, kes kiidavad Sinu olemust ja tegemisi.

🔷️ Kui Sa leiad Sind ümbritsevate inimeste olemuses ja tegemistes nüansse, mida kiita ja mille eest tänulik olla, siis kohtad oma elus sageli inimesi, kes Sulle meeldivad ja kes toimetavad just Sulle meelepärasel moel.
🟠 Negatiivne lähenemine ja tulemused

Kui Sa usud, et...

🔸️teine inimene ei suuda Sind mõista, siis seda mitte mõistmist tolle inimese suunalt saab veel rohkem olema.

🔸️inimesed mõtlevad vaid enda heaolule, siis kohtad taolist suhtumist väga sageli.

🔸️nauditava hulga raha teenimiseks peab olema väga tark ja haritud ning peab kõvasti vaeva nägema, siis kohtad neid nõudeid elus sageli.

🔸️Su tervislik olukord ei parene, siis võimaldatakse Sul halba tervislikku olukorda erinevates olukordades kogeda.

🔸️teised inimesed Sinu ümber on Sinust paremad, toredamad, ilusamad või osavamad, siis kohtad palju inimesi oma elus, kes Sulle just seda tõestavad.

🔸️Sinu ellu satuvad kummalised vastassoo esindajad, siis kohtad Sinu maitsele mitte vastavaid vastassoo esindajad oma elus üha rohkem.

🔸️Sa ei saa hakkama, siis universum toob Su ellu järjest enam olusid, kus Sul käsile võetu ebaõnnestub või edeneb suurte raskustega.

🔸️Sa ei saa endale soovitud asju lubada ja ütled sageli, et Sul ei ole raha, siis jääb raha Sinu elus aina vähemaks, ostetud esemete eluga on lühike ja rahalisi kulutusi tekib juurde.


🔶️ Kui Sa oled enese osas väga kriitiline ja teed ennast oma mõtetes maha, siis satuvad Sinu ellu inimesed, kes teevad Sulle sageli etteheiteid ja Sa satud olukordadesse, mis annavad Sulle võimaluse enda tegemisi veel enam kritiseerida.

🔶️ Kui Sa kritiseerid end ümbritsevate inimeste olemust ja tegemisi sageli, siis satub Sinu ellu järjest rohkem inimesi, kes tahtlikult või tahtmatult teevad tegevusi Sulle mitte meelepärasel moel.

Otsusta mõelda inimeste ja olukordade osas mõtteid, mis aitavad Sul ligi tõmmata seda, mida Sa tegelikult tahad. Vali hoolikalt, millest Sa mõtled ja räägid, et Sa tõmbaksid oma ellu just neid olusid, mida tegelikult soovid.