Inspiratsioonikaart

Vali, millele Sa mõtled


Sinu mõtted määravad ära Sinu elukvaliteedi, võimalused, head juhused, saavutused, rahalise seisu ja õnnetunde taseme. Sinu mõtted sõltuvad aga väga suurel määral sellest, milliste inimestega Sa suhted, mida loed, vaatad ja kuulad.

Sa juhid oma elu soovide ja unistuste täitumise suunas, kui teadlikult valid, milliseid mõtteid oma ellu lubad. Sul on lihtsam mõtteid hoida unistuste täitumist toetaval rajal, kui hoiad end info sees, mis annab Sulle head emotsiooni oma plaanide ja soovide nimel tegutsemiseks. Ümbritse end teadlikult Sind innustavate inimeste, teemade, postituste, artiklite, videote ja muusikaga. Minimeeri teadlikult selliste vestluste, lugude, postituste, muusika, filmide, saadete ja uudiste hulka, mis ei tekita Sinus head tunnet.

Heas tundes viibides toetab universum Sinu püüdlusi. Erinevad olukorrad lahenevad Sinu jaoks lihtsasti ja Sinu soovide täitumist võimaldaval moel. Kui Sa ise ei reguleeri, millise info sees lubad endal olla, siis sõltuvad Sinu mõtted suurel määral info pakkujate ideedest ja plaanidest. Nende kavatsus võib olla hea, kuid nende poolt pakutavate lugude mõju Sinu elule ja enesetundele ei pruugi alati edu soosiv olla.

On oluline teada, et see, mida Sa kuulad, vaatad ja loed, määrab suures osas ära, millest Sa mõtled ja räägid valdava osa ajast. Sina ise saad valida, millise info sees Sa ennast hoiad. Sina ise saad teadlikult otsustada, millest Sa valid mõelda suurema osa ajast. Küsi endalt sageli, kas see, mida Sa kuulad, vaatad ja loed tekitab Sinus hea tunde või halva tunde? Kas Sinul tekkinud mõtted aitavad Sul unistusi saavutada või lükkavad Sind unistustest kaugemale? Kui kuuldu, nähtu või loetu on hirmu ja muret külvava alatooniga, kritiseerivat laadi või lihtsalt kurbi sündmusi kajastav, siis tasub taolise info tarbimist minimeerida. Viibides vähem negatiivse mõjuga info sees, on Sul palju lihtsam mõelda mõtted, mis toetavad Sinu püüdlusi. Valides teadlikult positiivse mõjuga info sees olemise, on Sul lihtsam leida inspiratsiooni, tuhinat, rõõmu, entusiasmi ja sära oma unistuste poole liikumiseks.

Sinu mõtted määravad ära, milliseid olusid Sa oma ellu tõmbama hakkad.


🔸️Näiteks õnnetused, sõjad, surmad, kriitika, pahameel, mitte nõustumised, vaidlused, halbade olukordade meenutamine, jutud võimalikust elukvaliteedi langusest ja eluraskustest - see kõik ei tekita Sinus inspiratsiooni ja tuhinat oma unistuste ning eesmärkide poole püüdlemiseks. Taolise negatiivse info sees viibimine võtab märkamatult Sinult jõudu ära ja Sa ei saa ühel hetkel aru, miks Sul ei ole tuju ja inspiratsiooni toredate ettevõtmiste jaoks. Tuju languse, tegutsemistahte nõrgenemise, hirmu- ja muremõtete sagenemise korral hakkad Sa oma ellu tõmbama halbu juhuseid, rahalisi kaotusi, käest lastud võimalusi, õnnetusi ja palju muud ebameeldivat.


🔹️On olemas tohutult palju erinevaid kanaleid inspireerivate lugudega, naerma ajavate videotega, tuhinat tekitavate ideedega, innustavate lauludega ja lihtsalt toredate sõnumitega. Otsi enda jaoks välja need infokanalid, mis just Sinus head emotsiooni, inspiratsiooni, põnevaid ideid ja tegutsemistahet tekitavad. Veeda rohkem aega inimestega, kes mõtlevad ja räägivad suurema osa ajast positiivsetest ja innustavatest teemadest. Iseennast heas emotsioonis ja positiivse mõjuga info sees hoides hakkad Sa oma ellu tõmbama häid juhuseid, rahalisi võite, suurepäraseid võimalusi, õnnestumisi, edu ja unistuste täitumisi.

Vali hoolikalt, millist infot Sa tarbid. Kas see, mida Sa kuulad, loed ja vaatad, innustab Sind unistuste saavutamise nimel tegutsema või pigem võtab tuhinat ja tuju ära? Vähenda Sulle halba mõju avaldava info tarbimist ja Su elu muutub imelisemaks väga suurel määral.