Kasutamise ideed

Võimatu saab võimalikuks
KUIDAS INSPIRATSIOONIKAARTE KASUTADA?

Küsi kaartidelt juhatust konkreetse teema osas
Sega kaardid, mõtle teemale, mille osas Sa vastust soovid, vali üks juhuslik kaart ja loe sõnumit. Otsi oma kaart üles lehelt "Inspiratsioonikaardid" ja vajuta kaardil, et lugeda inspiratsioonikaardi pikemat artiklit.

Küsi juhatust erinevate eluvaldkondade osas
Laota lauale paberilehed, millele on kirjutatud Sulle oluliste teemade nimetused (N: raha, töö, sõber, elukaaslane, laps). Sega kaardid ja vali üks juhuslik kaart iga teema jaoks. Otsi kaartide artiklid üles lehelt "Inspiratsioonikaardid" ja vajuta kaardil, et lugeda inspiratsioonikaardi pikemat artiklit.
Vali välja paar kaarti, millele pühendud kindla perioodi jooksul
Vaata läbi kõik kaardipaki kaardid ja vali enda jaoks välja need teemad, millele tahad näiteks järgmise 1 kuu jooksul keskenduda. Hoia neid kaarte enda lähedal ja silmade all (arvuti lähedal, rahakotis, töölaual, öökapil vms) nii palju kui saad, et need kaardid saaksid Sulle meelde tuletada ideid, mida püüad meeles pidada.

Kasuta ainult positiivses võtmes sõnastatud kaarte
Vaata läbi kõik kaardipaki kaardid ja jaga need kaheks - positiivses võtmes sõnastatud kaardid ja hoiatuse võtmes sõnastatud kaardid. Võta kasutusse ainult positiivses võtmes sõnastatud kaardid, kui Sa tunned, et hoiatusena sõnastatud kaardid Sind praeguses eluetapis ei kõneta.
Kingi kaardipakist 1 kaart igale kolleegile/sõbrale/sugulasele
Tee kolleegidele ja lähedastele üllatus - kingi nendele kaart inspiratsioonikaartide kaardipakist. Sa võid kinkimiseks valida igale inimesele kaardipakist juhusliku kaardi. Teine variant on valida kaardipakist üks kaart igale inimesele selle järgi, mis näib temale praegu vajalik või sobilik olema.


Tõmba kaardipakist seitsme päeva jaoks 7 päevakaarti
Sega kaardid ära, mõtle algavale nädalale, tõmba kaardipakist 7 juhuslikku kaarti ehk igaks nädalapäevaks 1 kaart. Soovi korral võid kaardile postit-i kleepida, et Sa mäletaksid, milline kaart millise nädalapäeva oma on. 
KUNA INSPIRATSIOONIKAARTE KASUTADA?

Tõmba igal hommikul endale abistav päevakaart

Valmista end ette suurepäraseks päevaks - sega hommikul kaardid, tõmba endale kaardipakist juhuslik kaart ning loe sõnumit kaardil. Otsi oma kaart üles lehelt "Inspiratsioonikaardid" ja vajuta kaardil, et lugeda inspiratsioonikaardi pikemat artiklit.


Küsi abi, kui Su tuju on langenud
Kui Sul on tekkinud mure, stress, kurvastus, ärevus, unetus või koged järsku tuju langust, siis võta kätte kaardid, sega kaarte mõeldes hea tunde kadu tekitanud olukorrale. Küsi kaarte segades enda mõttes abi universumilt, inglitelt, haldjatelt, valgusolenditelt või jumalat. Tõmba kaardipakist juhuslik kaart ja vaata, mis sõnumi saatis see, kelle poole Sa pöördusid. Otsi oma kaart üles lehelt "Inspiratsioonikaardid" ja vajuta kaardil, et lugeda inspiratsioonikaardi pikemat artiklit.


Kogu julgust eesootavaks tähtsaks ettevõtmiseks
Kui Sa oled tegemas midagi, mille osas Sul on palju kaalul ja Sa soovid, et see ettevõtmine Sul kindlasti väga hästi läheks, siis sega kaardid ja tõmba endale üks kaart, et saada ideid, kuidas end vaimselt konkreetseks olukorraks ette valmistada nii, et see hästi läheks.

Häälesta end unistuste täitumise lainele
Kui Sul on unistusi, mis ei ole veel täitunud ja Sa tahad anda unistuse täitumise protsessile hoogu juurde, siis võta kätte kaardipakk, sega kaardid, tõmba oma unistusele mõeldes kaardipakist üks kaart ja leia kaardi abil ideid, kuidas unistuste täitumist kiirendada.