Inspiratsioonikaart

Mõtle enamuse ajast

Universum püüab Sulle anda alati seda, mida Sa soovid. Universumil on kaval trikk, kuidas ta välja selgitab, mida Sa kõige rohkem soovid. Ta jälgib, millest Sa mõtled enamuse ajast, millest Sa räägid suurema osa ajast ja millega Sa tegeled valdava osa ajast.

Universum annab Sulle juurde seda, millele Sa oled pühendunud. Ta vaatab, millistele mõtetele Sa suunad kõige rohkem energiat.

Kui Sa mõtled enamuse ajast asjadest, mida Sa soovid, siis universum teeb kõik endast oleneva, et Sinu poolt soovitu saaks ilmuda Sinu ellu. Kui Sa mõtled enamuse ajast asjadest, mida Sa ei taha oma ellu, siis saad aina rohkem soovimatut oma ellu. Universum vaatab, et kuna Sa pühendad nii palju oma ajast ebameeldivale mõtlemisele, siis tõenäoliselt see meeldib Sulle ja Sa tahad seda oma ellu juurde.

Kui Sa mõtled sageli sellest, mille eest Sa oled tänulik, ja kiidad oma mõtetes või valjuhäälselt ennast ja teisi imelise olemuse, ideede ja toimetamiste eest, siis sätib universum asjad nii, et Sa saaksid järjest rohkem juurde kõike seda, mille eest Sa tänulik oled. 


Mida rohkem kiidad inimesi ja olusid, seda rohkem hakkavad inimesed toimetama viisil, mis toetavad Sinu tegemisi, plaane ja püüdlusi ning asjaolud langevad kokku selliselt, et Sinu soovid ja eesmärgid saaksid täituda. Nii tekib Sul juurde järjest enam kõike seda, mille eest tänulik olla.

Sama toimub ka siis, kui Sa otsustad teha oma mõtetes ning valjuhäälselt endale ja teistele etteheiteid. Universum vaatab, et Sa teed seda nii suure tuhinaga, nii pühendunult, nii suure emotsiooniga ja nii põhjalikult, et see on kindlasti see, mida Sulle meeldib kogeda. Ta annab Sulle juurde olukordi, mis võimaldavad Sul rohkem teha seda, mille osas Sa tuhinas ja intensiivses emotsioonis oled. Nii saad juurde veel rohkem elulisi olukordi, mis võimaldavad Sul endale ja teistele etteheideid teha. Asjad juhtuvad nii, et Sa saaksid kogeda veel ja veel seda, mida teed nii sageli, pikalt ja põhjalikult.

Vali hoolikalt, millest mõtled valdava osa ajast, et saaksid oma ellu just seda, mida tegelikult soovid.