Inspiratsioonikaart

Leia nauditav viis




Unistused ja soovid on need, mis innustavad meid tegutsema. Unistuse ja soovi täitumise saavutamiseks on aga mitmeid erinevaid teid. Mõnikord me jääme kinni oma esimese mõtte külge. Isegi, kui olukorrad on meie jaoks äärmiselt keeruliseks ja vaevaliseks muutunud, siis teeme nahast välja pugemisega võrreldavat pingutust, et soovitut ikkagi just esimesena välja mõeldud viisil saavutada. Tegelikult ei pea eesmärkide saavutamine olema keeruline. Unistuste ja soovide täitumiseni viiv teekond võib olla inspireeriv ja lihtne.

Me elame võimaluste rohkes maailmas. Soovide saavutamiseks on alati palju erinevaid tegutsemisvõimalusi ja nende hulgast tuleb leida just Sinule kõige paremini sobiv tegutsemisviis. Selleks tuleb aga läbi proovida mitmeid erinevaid tegutsemisviise. Esimese asjana tuleks luua selgus, milliseid võimalusi soovitu saavutamiseks üldse leidub. Pane kirja absoluutselt kõik ideed, kuidas saavutada seda, mida Sa soovid saavutada. Pane kirja jaburad ideed ja realistlikud ideed. Loe raamatuid, kuula videoid, otsi infot artiklitest ja küsi infot erinevatelt inimestelt, kuidas nemad saavutasid selle, mida Sina püüad saavutada. Kui Sul on kirjas palju ideid, siis vali välja idee, mida oleks tore ja põnev katsetada. Kui Sa katsetasid ühte oma ideedest aga see ei töötanud, siis vali oma kirja pandud ideedest järgmine vahva viis, mida katsetada oma unistuse täitumise poole liikumiseks.
Mõtle ka sellele, kuidas Sa saaksid teha endale nauditavaks kogu teekonna unistuse täitumiseni.

Siin on kaks küsimust, mida võid endalt küsida enne tegevustega alustamist:
• kuidas ma saan selle tegevuse enda jaoks lõbusaks ja põnevaks muuta?
• kuidas ma peaksin neid tegevusi tegema, et ma püsiksin heas tujus ja imelises inspiratsioonituhinas?

Kui mõni väljavalitud idee siiski osutub keeruliseks ja Sul ei ole õnnestunud seda tegutsemisviisi enda jaoks nauditavaks teha, siis vali mõni teine tegutsemisviis unistuse saavutamiseks. Oluline on märgata, kas Sinu valitud tegutsemisviis on Sinu jaoks lihtne ja nauditav või mitte. Kui ei ole, siis tuleb leida teine tegutsemisviis soovitu saavutamiseks.

Mõnikord on vaja läbi proovida väga palju erinevaid lähenemisviise enne, kui soovitu Su ellu ilmub. Unistuse poole püüdlemise aeg on oluliselt pikem unistuse saavutamise hetkest. Seetõttu tasub leida vahvaid viise oma teekonna meeldivamaks, huvitavamaks, lihtsamaks ja põnevamaks kujundamise jaoks. Selliselt saad viibida heas tundes rohkem aega, kui ainult soovi täitumise hetkel.