Inspiratsioonikaart

Usalda ka äärmiselt

Säilita igas olukorras usk, et parim Sinule ja kõikidele osapooltele on võimalik ning parim tuleb kindlalt. Hoia silme ees oma unistusi ja kõike seda, mille suunas Sa tegelikult liikuda soovid. Pea meeles, et iga mõtte ja tundega tõmbad Sa oma ellu juurde just sedalaadi olukordi, millest mõtlesid ja tundeid, mida tundsid. Sinu tänase päeva olud on Sinu mineviku mõtete ja tunnete tulemus. Sinu homne saab olla parem, kui mõtled täna head tunnet tekitavaid mõtteid. Tee kõik endast olenev, et hoida kogu oma fookus sellel, mida Sa tegelikult oma ellu tahad. Püüa märgata hetki, kus Su mõte läheb hirmudele ja vali koheselt mõelda sellest, mida Sa tegelikult oma ellu luua soovid. Kui Su mõte läheb halvimale, mis võib juhtuda ja võimalikele tagajärgedele, siis blokeeri sellised mõtted kohe ära. Keeldu neid mõtlemast. Luba endal mõelda vaid head tunnet tekitavaid mõtteid. Keerulises olukorras ei pruugi Sina ise näha ja teada, kuidas see olukord saab kellelegi vajalik ja kasulik olla ning laheneda kõikidele osapooltele parimal võimalikul moel. Universum aga teab. Universum oskab sättida kõik nii, et parim saaks tulla kõikidele osapooltele.

Kui mõte läheb hirmude peale ja mõttesse tulevad erinevad probleemid, mida antud olukord Su ellu võib tuua, siis suuna koheselt oma mõte kõigele, mida Sa päriselt tahad. Hoia mõte sellel, mida Sa tegelikult tahad, nagu sõltuks sellest kogu Sinu ülejäänud elu kulg. Mõtle asjadest, inimestest ja olukordadest, mille eest Sa oled tänulik. Täna kõiksust juba ette olukorra kõikidele osapooltele parimal võimalikul moel lahenemise eest. Kui Sa juba oled midagi kaotanud, siis sea koheselt endale uus siht, mida Sa hetke olukorras ja praeguste võimaluste raames kõige enam soovid. Tegutse samm korraga. Usalda, et vaatamata kõigele, on parim Sinule ja kõikidele osapooltele siiski võimalik. Sa näed, et imed hakkavad juhtuma, kui hoiad vaatamata kõigele enda sees usku, et parim on võimalik. Pea meeles, et Sind aitab alati nii nähtav, kui nähtamatu maailm (inglid, jumal, kõrgesageduslikud valgusolendid, teejuhid, jne), kui Sa abi küsid ja kui Sa lubad neil aidata.

Kui Sa oled keerulisest olukorrast edukalt välja tulnud, siis tasuks ühel hetkel siiski mõelda ka sellele, milliste mõtete, uskumuste ja tegutsemisviiside abi Sa sellise üleelamise oma ellu tõmbasid? Eeskätt vaata üle, kas Sa oled viimasel ajal viibinud valdava osa oma ajast heas tundes, tegelenud asjadega, mis Sulle meeldivad, ja kas Sa ka ise oled tegutsenud nii nagu Sa tahaksid, et teised Sinu osas tegutseksid? Mõtle läbi, millist elu Sa tegelikult tahad elada ja milline inimene Sa olla tahad. Tee igapäevaselt väikeseid samme, et liikuda soovitud olukorra suunas.