Inspiratsioonikaart

Tegele asjadega


Kui tegeled asjadega, mis Sinus tuhinat tekitavad, siis tänu sellele, et viibid heas tundes ja positiivses energias, tõmbad Sa ligi häid lahendusi, suurepäraseid võimalusi, edasiaitavaid ideid, imelisi abilisi ja palju sellist, mis aitab Sul käsil olevat asjaga edukas olla.

Kui oled jõudnud punkti, kus Sul on tuju vilets, halb tunne, palju hirme või tahe (ma tahan) on asendunud kohustusega (ma pean), siis on oluline teada, et sellises emotsioonis viibides hakkad Sa ligi tõmbama halbu kokkusattumisi, äraütlemisi ja muid kummalisi juhtumisi, mis justkui töötaks Sinu eesmärgi ja unistuse vastu. Kui Sinus tekib halb emotsioon, siis on mõistlik jätta käsilolev asi pooleli, kuna see ei edeneks praegusel juhul sellise kergusega nagu tegelikult võimalik on. Tuleb leida viisid ja võimalused enda positiivsete mõtete ja tunnete taastamiseks.

Kõige kiirem viis positiivset emotsiooni juurde saada ja seeläbi vanast lahti lasta, on võtta käsile midagi muud toredat, mis Sulle lusti, rõõmu, vaheldust ja põnevust pakub. Teine võimalus on võtta aeg maha ja vaadata enda sisse. Mida ma kardan? Millesse ma olen hakanud uskuma, et sellised olukorrad on asunud mu ellu ilmuma? Millesse on kasulikum ja jõudu andvam uskuda?  Kuidas ma saaksin arvamuse "ma pean seda tegema" asendada taas tundmusega "ma tahan seda teha"?
Kui mõtled läbi, et hirmu tõttu on Sul rohkem kaotada kui võita, siis oled tõenäoliselt valmis hirmust lahti laskma ja julgelt oma eesmärkide poole püüdlema. Proovi julgelt ka teisi lahendusi, mis aitavad heasse tundesse jõuda. Kui oled taas positiivselt meelestatud, siis võid uuesti käsile võtta selle, mis enne pooleli jäi. Selliselt toimetades näed, et erinevad olukorrad saavad laheneda Sinu jaoks lihtsasti, kui hoiad end heas tundes ja tegutsemistuhinas.