Inspiratsioonikaart

Juhi oma mõtted ära


Mõtle valdava osa ajast sellest, mida Sa oma ellu soovid. Genereeri ideid, kuidas ja mida on vaja eesmärkide täitmiseks teha. Tee unistuste saavutamiseks reaalseid tegevusi iga päev. Selliselt liigud Sa iga päev lähemale oma eesmärkide ja unistuste täitumisele. Ära mõtle ajast asjadest, mida Sa kardad ja mida Sa ei soovi. Hirmudele ja soovimatule mõeldes kasutad Sa vähem aega ja energiat oma unistuste täitumist toetavate mõtete mõtlemiseks. Nii on Su mõtetes vähem ideid, kuidas ja mida Sa tahaksid unistuste saavutamiseks teha. Sellest tulenevalt Sa tõenäoliselt ei tee oma unistuste täitmiseks kõiki tegevusi, mida Sa suudaksid ja ei kasuta ära kõiki lahendusi, mida elul Sulle pakkuda on.

Kui Sa mõtled sageli asjadest, mida Sa oma ellu ei taha, siis on loomulik, et Sa hakkad vaikselt mõtlema ka sellele, kuidas saada hakkama, kui Sinu ettekujutatud hullem on siiski juhtunud. Selliselt võib mõttesse tekkida palju ettekujutatud katastroofi stsenaariumeid koos võimalike lahendustega. Kuna Sa oled sedavõrd palju energiat ja aega panustanud tuleviku potentsiaalsetest probleemidest ja lahendustest mõtlemise peale, siis universum soovib, et Sinu pingutus ei läheks raisku. Kõiksuse tahe on, et Sa saaksid oma südame ja hingega loodud loomingut päriselt ka rakendada. Kardetu ilmub Su ellu, et Sul oleks võimalik pikalt ettekujutatud olukorda kogeda ja väljamõeldud lahendusi rakendada.
Juhi oma mõtteid, et Sinu ellu saaks tulla see, mida Sa tegelikult soovid.

Mõned näited küsimustest, mis aitavad suunata Su mõtteid positiivsele rajale:
🔹️ Milliste tegevuste tegemist ma naudin?
🔹️ Kus ja kuidas ma saaksin tegeleda rohkem sellega, millega mulle meeldib tegeleda?
🔹️ Mida ma päriselt soovin teha, tunda ja kogeda?
🔹️ Kui inimesed ja olud jäävad selliseks nagu need praegu on, siis millised on kõikvõimalikud viisid, kuidas ma võiksin saada selle, mida ma päriselt soovin?
🔹️ Kust ma saaksin veel infot leida, kuidas saavutada seda, mida ma soovin?
🔹️ Kes on saavutanud selle, mida ma soovin? Milliseid tegutsemis-ja mõtteviise nemad rakendasid?
🔹️ Mida on mulle öelnud toredad inimesed minu elus?
🔹️ Milline tegutsemise tempo mulle meeldib?
🔹️ Milliseid kohti ma tahaksin külastada?
🔹️ Milliseid tegevusi ma tahaksin teha?
🔹️ Mida uut ma sooviksin proovida?
🔹️ Mille eest ma olen tänulik?

Anna olukordadele tähendus, mis Sind innustab. Selliselt ei mõtle Sa enam nii palju asjadest, mida Sa ei soovi ja mida kardad. Oletame, Sa püüad midagi teha ja see ebaõnnestub. Mis tähenduse Sa sellele annad? Kas see tähendab Sinu jaoks, et Sa pole piisavalt osav või tähendab see Sinu jaoks, et eesmärgi täitmiseks leidub teine moodus, mis on Sinu jaoks lihtsam ja Sinu olemusega rohkem kooskõlas? Sina oled see, kes annab olukordadele tähendusi, mida Sinu elu situatsioonid Sinu jaoks tähendavad. Vali olukordadele tähendused, mis annavad Sulle jõudu ja tegutsemistahet. Kui oled olukordadele andnud innustavad tähendused, siis Sa ei mõtle enam sedavõrd palju olukordadest, mida Sa ei taha oma ellu vaid mõtled rohkem Sinu unistusi toetavaid mõtteid. Selliselt tõmbad oma ellu veel tugevamalt kõike seda, millest unistad.

Seotud teemad: