Inspiratsioonikaart

Sa käid õiget rada


Elu saab olla Sinu jaoks lihtne, kui Sa seda lubad. Asjad saavad liikuda Sinu unistuste suunas ilma tohutu vaevata, kui Sa selle poole püüdled. Kui Sa tunnetad, et mõni tegevus ei lähe enam Sinu jaoks lihtsasti, siis on see märk peatumiseks. Sama tulemuse saavutamiseks on tõenäoliselt teine tee, mis on Sinu jaoks palju lihtsam.

Lihtsana tunduvad Sulle üldjuhul tegevused, mida Sa oled sageli teinud, mida Sulle meeldib teha ning mille osas Sa tunned elevust ja põnevust. Jah, Sa panustad aega ja pingutad, kuid tunnetuslikult ei ole see Sulle suur katsumus. Keerulisena tunduvad Sulle üldjuhul tegevused, mida Sa pole varem mitmeid kordi teinud, mis Sulle ei meeldi ning mille osas Sul puudub elevus ja tuhin. Vali teadlikult oma päeva tegevusi ja tegutsemisviise, mis Sind huvitavad ja inspireerivad ning Sa näed, et unistuste täitumine saab olla lihtne.

Tunne on kui navigatsiooniseade, mis juhatab Sind Sinu teel. See sisemine abiline ütleb väga täpselt, kuna peaksid suunda muutma ja kuna võid jätkata vanaviisi. Hea emotsioon annab märku, et Sinu tegevus on Sinu ja universumi tahtega kooskõlas. 
Halb emotsioon palub, et Sa peatuksid ja oma lähenemist muudaksid. Proovi märgata hetki, kus Su tuju muutub halvemuse poole ja kui plaanitu ei lähe päris nii, nagu Sa oleksid oodanud. Tuleta nendel hetkedel endale meelde, et takistus tuli vaid ütlema, et leidub lihtsam tee sama asja saavutamiseks. Vali kohe tegevused ja tegutsemisviisid, mis tekitavad Sinus hea enesetunde.

Sa käid õiget rada, kui Sa tunned end hästi. Kui Sa end hästi ei tunne, siis otsusta keskenduda nendele tegevustele, mis Sulle rõõmu toovad. Vali teha tegevusi viisil, mis Sulle tuhinat pakub. Lülita oma tähelepanu teistelt teemadelt ära nii palju, kui suudad.

Sa oled parim just sellisena, nagu Sa oled. Sa oled imeline. Vahel võib tekkida tunne, et olud ja teised inimesed määravad suures osas ära Sinu võimalused ja asjade käigu. Tegelikult sõltub Sinu elukäik eeskätt Sinu otsustest. Otsusta ise juhtida oma elu. Leia üles see, millest Sa vaimustud ja keskendu Sinu jaoks põnevate tegevuste tegemisele. Tee igapäevaselt tegevusi oma väiksemate ja suuremate unistuste saavutamiseks. Sa näed, et imed hakkavad Sinu elus juhtuma ja Sinu plaanid teostuvad lihtsasti, kui Sa viibid rohkem aega heas tundes.