Inspiratsioonikaart

Tegele vaid asjadega

Kui Sa teed tegevusi, mis tekitavad Sinus hea tunde, siis need tegevused lähevad Sul hästi ja lihtsasti. Hea emotsiooniga erinevaid tegevusi tehes tõmbad Sa ligi häid juhuseid, pakkumisi, toetajaid, ideid ja lahendusi.

Kui Sinus tekib vastumeelsus, hirm, tuju langus või halb emotsioon, siis kipuvad käsile võetud asjad keerulisemalt edenema ning suureneb erinevate kummaliste probleemide ja olukordade hulk.

Kui Sa teed tegevusi, mida Sa tegelikult sugugi ei taha teha, ei taha teha sellisel hetkel, moel või sellises mahus aga pead tegema, siis see tekitab halva tunde ning mõjutab ka kõiki Sinu teisi eluvaldkondi, tõmmates ligi ebameeldivaid olusid. Nendes oludes tuleta endale alati meelde, et Sa ei ole nurka surutud ja Sul on valik. Võta kohe aeg hetkeks maha ja mõtle läbi, mida Sa päriselt tahad. Vali toimetamise viisid, mis tekitavad Sinus hea tunde.

Sarnaselt, kui Sinu päevas on olnud hetk, mis viib tuju alla, siis see energia mõjutab negatiivselt ka Sinu teisi tegemisi ja võimalusi. Pärast keerukat hetke leia kiiresti viisid ja võimalused, kuidas halvast tujust välja tulla. Selleks saab kasutada näiteks järgmisi võimalusi:
• Anna olukorrale jõuduandvad tähendused, et Sa saaksid teha tegevusi ja tunda end nende tegemise ajal hästi
• Mediteeri. Luba endal mõni hetk mitte mõelda. Näiteks läbi selle, et keskendud oma hingamisele.
• Võta käsile mõni teine tegevus, mida Sa naudid ja millega tegelemine tekitab Sinus hea tunde.
• Mõtle välja viisid, kuidas Sa saad erinevate tegevuste tegemise ning kogu teekonna enda jaoks mõnusaks ja nauditavaks teha.

Kujunda endale lihtsam elu ise - vali teadlikult teha tegevusi vaid siis, kui universum toetab Sinu tegemisi kõige enam. Universum sätib edu ja õnne soosivad olud Sinu jaoks ritta siis, kui Sa teed tegevusi hea tundega. Mida rohkem Sul õnnestub oma fookust hoida asjadel, mis tekitavad Sinus hea tunde, seda rohkem unistuste täitumisi oma elus kohtad.