Inspiratsioonikaart

Vahvaid ideid


Nii tore on vahel interneti otsingust midagi otsida ja sattuda kohe esimese raksuga õige artikli või video peale, kus on vastus otsitavale küsimusele. Sama vahva on sattuda vestlusesse inimestega, kes justkui täiesti juhuslikult teavad vastust, mida meie otsime. Samas oleme kohanud ka olukordi, kus otsi, kuidas tahad aga vastus oleks nagu ära peidetud. Suur roll on siin Sinu seisundil. Kui Sa oled rõõmus, lõõgastunud ja inspireeritud, siis tulevad ideed, mõtted ja töötavad lahendused Sinu juurde väga lihtsasti. Sa tõmbad oma positiivse seisundiga ligi Sinu unistusi toetavaid lahendusi. Kui Sa oled aga pinges seisundis ja Sul on endale või teistele pandud väga suured ootused, siis kipub info olema pigem raskesti kättesaadav ja halvasti liikuv. Sa oled seisundis, mis tõmbab ligi unistuste saavutamist keerukaks muutvaid olusid.

Kui me oleme olnud sõiduvees, kus meie ideed on järjest osutunud väga hästi töötavateks, siis on üpris raske leppida olukorraga, kus mõni idee järsku ei tööta või seda ei võeta kuulda. Sageli sunnime me ennast taolises olukorras nahast välja tulemise suurust pingutust tegema, et oma ideed siiski tööle panna või kuuldavaks teha. Unustame selle käigus ära universumi põhimõtted, mille kohaselt kõik toimuv on alati kõikide inimeste kõrgeimaks hüvanguks ja igal unistusel oma aeg ja viis täitumiseks, et parim saaks olla võimalik kõikidele osapooltele.

Kui asjad ei suju enam soovitult, siis on vähemalt 2 lähenemist, mis saavad aidata:
1. Sa paned asja käest ja tegeled mõnda aega teist laadi asjadega, mis Sind innustavad ning seejärel võtad hea enesetundega sama teema uuesti käsile.
2. Sa otsid teisi võimalusi, et saavutada seda, millest unistad.

Universum töötab koosloomise põhimõttel, kus parim peab tulema kõikidele osapooltele. Kui Sinu sees on ärritus, siis universum näeb kohe ära, et see, millega Sa tegeled, ei mõju Sulle hästi. Seega on vaja takistada selle edenemist. Seevastu, kui Sa oled inspireeritud ja lõõgastunud, siis juhatab universum Sinu juurde ideid ja lahendusi läbi kõikvõimalike kanalite. Ka siis ei pruugi iga idee kohe käiku minna, kuna universumi jaoks on tähtis ajastus ja lahendused kõikide osapoolte jaoks. Seega tuleb vahel vaatamata kärsitusele oodata või otsida teisi lahendusi. Kuigi ootamine ja teiste lahenduste otsimine tundub meile esmapilgul tülikas ja sõiduhoogu takistav, siis üldjuhul on tagant järele mõeldes Sinu jaoks väga mitmes mõttes parem, et asi võttis soovitust rohkem aega või et Sa teise lahenduse leidsid. Samal ajal arenevad teised teemad edasi selliselt, et need haakuksid paremini Sinul praegu käsil olevate teemadega ja edu on suurem, kui see oleks esialgse plaani järgi olnud.

Usalda, et Sinu jaoks parim tuleb igal juhul. Sa saad hakkama ja Sul on alati olemas kõik, mida vaja, et oma eesmärke ja unistusi täita. Alati leidub inimesi, kes saavad ja tahavad aidata. Sa jõuad infoni, mis lõpuks aitab Sul saavutada seda, mida püüad saavutada. Kui Sa usud endasse ja kõige olemasoleva võimesse aidata ning lähened olukordadele inspiratsiooni ja hea tundega, siis hakkavad imed juhtuma ning unistused täituma.