Inspiratsioonikaart

Sa oled imeline


Sa oled imeline. Sa oled vajatud just selliste isikuomaduste, oskuste, harjumuste, ideede, mõtete, teadmiste ja kogemustega nagu Sa oled. Tegutse oma unistuste nimel. Tee tegevusi, mis tekitavad Sinus hea tunde. Keskendu sellele, mis Sind innustab. Lähtu sellest, et parim saaks tulla kõikidele osapooltele. Selliselt koged elu imelisust iga päev aina rohkem ja inimestel on võimalik kogeda Sinu imelisust.

Kui me oleks kõik ühesugused ja alati ühel nõul, siis oleks elu tõenäoliselt üpris igav, ühekülgne ja vähe pakkuv. Meie erisused teevad võimalikuks huvitavad vestlused ja arutelud, üllatusmomendi, vahelduse ning seiklused. Tänu sellele, et oleme erinevad ja vajame erinevaid asju erineval moel, on ettevõtetel võimalik pakkuda mitmekülgseid tooted ja teenuseid. Kui on erinevaid ettevõtteid, siis on põnevaid erialasid, kus töötada.

Üks inimene ei jõua ära teha kõike vajalikku ja põnevat, mida teha on vaja ja mida teha on võimalik. Koos suudetakse teha võimatu võimalikuks, kuna igaüks meist on unikaalne oma lähenemise, kogemuste, huvide, ideede ja oskustega. Iga väiksemgi tegu, mõte, arvamus ja vajadus on oluline. Koos moodustame terviku, kus igaüks oma tavapärase olemisega teeb elu siin maailmas põnevaks, mitmekülgseks ja toredaks.
Juba ainuüksi Sinu isiklik huvi mingi konkreetse tegevuse, teema või asja vastu on see, mida maailm vajab. Sellest kasvavad välja ka Sinu võimalused ja saavutused. Sa oled imeline ja väga vajatud.

Sinu nimi ei pea olema autahvlitel, Su igapäeva ei pea saatma paljude inimeste tohutud kiitused, Sul ei pea olema virnades diplomeid, kiituskirju ja karitaid. Sul ei pea olema pikka saavutuste nimekirja, tohutut kiitjate hulka või kilomeetrist omatavate esemete loetelu. Sinu väärtus peitub juba ainuüksi Sinu ehedas ja unikaalses olemuses. Sinu arvamused, uskumused, eelistused, lähenemine, ideed ja toimetused on väga vajatud.

Sul on võimalik kasutada oma ideid ja üksi või kellegagi koostöös pakkuda inimestele midagi toredat, mida Sina väärtustad ja mis Sinule huvi pakub. Otsusta märgata oma imelisust, toimetada omaenda huvide järgi ja otsida üles kõik nauditav, mida see maailm Sinu jaoks pakub. Sa märkad, et jäädes iseendaks ja keskendudes endale rõõmu pakkuvatele toimetustele ilmuvad Sinu ellu ka inimesed, kes Sinu olemust ning loomingut hindavad ja austavad. Disaini oma elu unistuste eluks samm sammu haaval.