Inspiratsioonikaart

Sind saadab alati edu


Selge on see, et Sul on anded, oskused, teadmised ja lähenemisviisid, mida inimesed vajavad. Nüüd on vaja selgeks teha, mida Sina ise päriselt teha tahad. Mis laadi tegevused Sind innustavad ja Sinus põnevust tekitavad? Kui Sa teed tegevusi suure kire ja tuhinaga, siis tekivad Sul edasiviivad ideed, Sa leiad vajaliku info lihtsasti ja tegevused kulgevad Sinu jaoks toimekalt aga ilma raju pingutuseta. Hea emotsiooniga tehtud looming tõmbab inimesi enda poole. Ühenda see, mida Sulle meeldib teha sellega, mida inimesed oma ellu vajavad ja imed hakkavad juhtuma Sinu ja kõikide osapoolte elus. Sa jõuad lihtsamini inimesteni, kes on nõus Sulle Sinu loomingu, tegutsemisviisi, tegevuse või lähenemise eest maksma, kuna nad vajavad seda, mida Sa pakud ja kuna Sa teed neid asju suure armastuse, inspiratsiooni ja põnevusega.

Asjad hakkavad Sinu jaoks üldjuhul viltu vedama siis, kui Sinu sisse tekib halb tunne. Eriti viletsasti hakkab käsi käima siis, kui negatiivne emotsioon on Sinu sees sagedasti. Halb emotsioon tekib sageli siis, kui Sul tekivad suured nõudmised ja ootused, et inimesed tegutseksid Sinu isikliku nägemuse järgi ja et olud oleksid Sinu isikliku plaani kohased. Negatiivne emotsioon tekib ka siis, kui Sa tunned, et Sa pead tegema midagi, mida Sa ei taha teha. Tegelikult ei pea Sa tegema midagi, mida Sa ei taha teha. 
Anna tegevustele jõudu andvad tähendused ja vali tegeleda asjadega, mida Sa päriselt tahad teha. Tee sama Sinu ellu sattuvate olukordade, inimeste tegevuste ja ütlustega. Anna olukordadele ja juhtumistele Sind inspireerivad tähendused. Vaata olukordi ja juhtumisi võimalusi otsiva pilguga - kui need asjad praegu sedasi lähevad, siis mida toredat sellest minu ellu saab tulla? Milline uus võimalus peitub nende olude taga minu jaoks? Millest mitte nii toredast loobumise ja mille põnevaga tegelemise võimalus antud olukorra taga peituda võib? Selge on see, et inimeste muutmise võimalust meil ei ole. Vihastades, pettudes ja kurvastades kurname vaid iseennast. Seega tuleb meil muutus teha enda sees ja nende olude keskel, kus me parasjagu viibime. Kui inimesed eelistavad tegutseda ja käituda nii nagu nad praegu eelistavad ja olud on sellised nagu need praegu on, siis mida saan teha ja öelda mina heas tundes viibides selleks, et parim minu jaoks oleks võimalik? Kas on tegevusi, millest ma soovin loobuda? Kas on uusi võimalusi, millega ma sooviksin tegeleda? Vali hea tuju, armastuse tunne ja inspiratsioonituhin, et edu ja imelised võimalused saaksid Sinu ellu tulla. Ära lükka imelise elu võimalust endast halbade emotsioonide tundmisega eemale. Vali elada heas tundes. Vali mistahes olukorras unistuste täitumist võimaldav suund.