Inspiratsioonikaart

Kui tajud, et

Sa võid alati jätkata vanaviisi, kui Sa oled olukorraga rahul. Kui Sa aga ei ole olukorraga rahul, siis tuleb midagi muuta, et saada teistsugust tulemust. Muuta saad oma mõtlemist - mida olukord Sulle tähendab. Muuta saad tegutsemisviisi - teed sama asja teistmoodi, valid sama tulemuse saavutamiseks teise tee või asud tegelema hoopis teist laadi asjadega ja jätad käsil olnud teema kõrvale.

Kõik, millega Sa kokku puutud, saab oma olemuselt olla Sinu jaoks lihtne. Kas mõni olukord või tegevus on Sinu jaoks lihtne, sõltub suures osas Sinu mõtetest. Kas Sa tahad nui neljaks mingit asja teha Sulle mõttesse tulnud ühel konkreetsel viisil või Sa oled valmis kasutama ka teisi lahendusi, mida universum pakub? Kas Sa tahad vankumatult, et mingi asi oleks Sulle mõttesse tulnud ühel konkreetsel viisil või Sa oled valmis nägema Universumi poolt pakutavate laialdaste võimaluste taga parimaid võimalusi, mis loovad Sulle isegi paremad võimalused, kui see, mille peale esialgu tulid? Kui Sa asud olude kiuste suuri pingutusi tegema, et saavutada Sinule soovitud olukord, siis asuvad olud Sind kiusama. Lõpuks oled nende keerukate olukordade poolt ära väsinud, tühjaks pigistatud ja räsitud. Samal ajal on Su kõrval olnud kogu aeg valik minna lihtsamat ja nauditavamat teed - eneseusku suurendavat ja jõudu juurde andvamat teed. Millegi pärast Sa otsustad aga vahel siiski minna raskemat teed ja kogeda kõike, mis sellega kaasneb. See kindlasti ei ole vale aga see on üldjuhul keerulisem.

Tuleta endale keerukates situatsioonides meelde, et olukorra lahendamiseks leidub lihtne tee, ja pane tähele, Sa märkad paremat võimalust peagi. Nii saad palju kindlamalt nautida teekonda oma unistuste täitumiseni.

Seotud teemad: