Inspiratsioonikaart

Eemalda oma mõtetest hirmujutud


Me unistame, tegutseme ja seejärel saavutame. Vahel aga jääb unistamine ainult unistamiseks ja tegutsemist ei järgne. Selle taga on sageli hirm. Aeg ajalt tekib meil hirm eksida, haiget saada ja kaotada. Samuti võib olla hirmutav teadmatus või potentsiaalne halb kogemus. Hirmu taga seisab peamiselt meie uskumus, et meie tegutsemisele võivad järgneda olud, mis on meile raskemad taluda kui praegune olukord. Sageli ei vasta see tõele. Me ju tegelikult ei tea, kuidas asjad lähevad. Leidub palju inimesi, kes räägivad oma lugu, kuidas nad vaatamata hirmule tegutsesid soovitu suunas ning saavutasid oma unistused ja eesmärgid. Saavutamist toetas usk, et soovitu saavutamine on võimalik isegi, kui selgeid sellele viitavaid märke parasjagu ei olnud.

Vali uskuda, et alati, kui Sa annad endast parima, siis tuleb kõikidele osapooltele parim võimalik lahendus. Anna olukordadele Sind innustavad tähendused. Juhi oma tähelepanu võimalikelt negatiivsetelt tähendustelt ära nii kiiresti, kui suudad. Täida end armastuse ja kindlusega - Sa oled toetatud, Sa oled armastatud ja Sinu antud parim on piisav. Selliselt liigud Sa vaatamata muutlikele oludele oma unistuste saavutamise suunas ja saad rohkem nautida elu täiel rinnal elamist.

See, mida Sa igapäevaelus koged, on Sinu sisemaailma peegeldus. Kui Sinu sees on hirm, siis kindlasti leidub inimesi ja olusid, mis tõestavad Sulle, et Su hirmul oli alust. Kui Sinu sees on aga usk, et parim on võimalik, siis ümbritsevad Sind inimesed ja olukorrad, mis panevad Sind ütlema "Näe, ma ju ütlesin, et parimad lahendused jõuavad minuni". Eemalda mõtetest hirmujutud nii kindlameelselt, kui suudad. Selliselt näed, kuidas imed hakkavad Su elus juhtuma.