Inspiratsioonikaart

Salli rikkust ja vaesust


Salli kiireid otsuseid ja otsustamatust, tegutsemistahet ja tahtmatust tegutseda, nõustumist ja mitte nõustumist, aitajat ja mitte aitajat ning teisi vastandeid. Elu pakub meile mitmekülgseid rolle ja sageli saame omal nahal kogeda, mis tunne on olla erinevates vastandlikes rollides. Sa saad parema suhtumise, austuse, toetuse ja abi osaliseks, kui oled varasemalt ka ise erinevate inimeste osas olnud mõistev, austav, abipakkuv ja toetav.

Kipub olema nii, et kui meil on vähe sallivust millegi osas, siis seda olukorda kohates tekivad meil väga tugevad negatiivsed emotsioonid ja mõtted. Pannes sedavõrd palju energiat, aega ja mõtteid mingi olukorra peale, saab universum signaali, et see olukord on meile tähtis. Universum püüab meile alati juurde anda seda, mis on meile tähtis. Ta hakkab meie ellu looma juurde samalaadseid olukordi. Jälgi hoolikalt eluolukordi, kus Sul tekivad tugevad emotsioonid. Mõtle läbi, kas Sa ikka tahad sellised olukordi oma ellu juurde kutsuda? Tõenäoliselt sooviksid panna sama energia hoopis oma unistustest mõtlemisele ja unistuste suunas tegutsemisele. Selliselt saab universum Su ellu tuua rohkem seda, mida Sa tegelikult soovid.


Kõik, millel tähelepanu hoiame, kasvab ja kõik muu hääbub. Vali hoolikalt, millel Sa oma tähelepanu hoiad. Vali hoolikalt, millele Sa suunad oma suure emotsiooni. Tea, et just neid olusid Sa oma ellu juurde tõmbad. See ei tähenda, et Sa ei tohi nutta, olla pettunud või solvunud. Elu on kogemiseks. Koge kõike, mida soovid kogeda. Emotsioonid on imelised. Küll aga vali hoolikalt, kaua Sa lubad endal erinevaid tugevaid emotsioone kogeda. Kas Sa ikka tahad samalaadseid emotsioone tekitavaid olukordi oma ellu juurde? Kas oled panustanud samaväärselt palju aega, mõtteid ja positiivseid emotsioone nendele asjadele, mida Sa päriselt oma ellu juurde tahad?

Pea meeles, et kui keskendud sellele, et Su elu oleks lihtne, siis saad lihtsat elu juurde. Pole vahet, kui keeruliseks elu meedias räägitakse. Sinu elu on lihtne, kui Sa keskendud sellele, et see oleks Sinu jaoks lihtne. Kui Sa tunnetad küllust igas hetkes ja usud, et rohkem küllust Sinu jaoks on võimalik, siis saad küllust juurde. Pole vahet, millises suunas majandus parasjagu juttude järgi näib liikuvat. Kui tunned rõõmu nendest asjadest, mis Sul hästi välja tulevad, siis saad õnnestumisi juurde. Pole vahet, kui edukad on teised Sinu kõrval. Kui mõtled sageli ja tugeva positiivse emotsiooniga oma unistustele, siis universum hakkab olusid seadma selliselt, et Sinu unistused saaksid järjest täituda.

Sa oled imeline! Sinus on olemas kõik, mida vajad, et elada elu, millest Sa unistad. Disaini oma elu mõnusaks!