Inspiratsioonikaart

Tee teistele seda


Karma seadusedki räägivad, et kõik, mida välja anname, tuleb meile endale tagasi. Ei pruugi tulla samamoodi, tõenäoliselt ei tule kohe ja nende samade inimestega aga tuleb. Me saame oma teel kogeda kiitusi, toetust, abi, lahkeid sõnu, mõistmist ja heatahtlikke tegusid, kui oleme mõnel hetkel oma elus seda teistele inimestele pakkunud. Samuti saame tunda kõike mitte nii meeldivat, mida oleme aegade jooksul teistele põhjustanud.

Universum soovib alati parimat kõigile osapooltele. Kui me teeme teisele inimesele midagi, siis universum loob võimalused, kuidas me saaksime ka ise ruttu-ruttu kogeda seda olukorda või tunnet, mida me just teise inimese ellu lõime oma tegude, ütlemiste ja mõtetega. Selliselt saame me olukorras olles otsustada, kas see meeldib meile või mitte ja kas me soovime seda oma loodud olukorda ka edaspidi enda ja teiste ellu või mitte. Nii annab universum meile iga päev võimaluse luua iseenda parimat versiooni erinevate olukordade keskel, mille me ise oma mõtete ja tegudega loome.


Küsimused, mida endalt küsida on järgmised:
🔹️milline ma tahan selles olukorras olla?
🔹️milliste mõtete ja tegudega ma lõin oma ellu selle, mida ma praegu kogen?
🔹m️illised on olnud viimasel ajal minu domineerivad emotsioonid ja mõtted?Kui meie mõtetes on torm, siis on ebameeldivused tulemas ka meie ellu. Kui me märkame, et paljud meie tegemised lähevad kuidagi valesti või meie satume kummalistesse ebameeldivatesse olukordadesse, siis on üpris tõenäoline, et me oleme oleme hakanud mõtlema mõtteid, mis neid sündmuseid ligi tõmbab. Otsi igal ajahetkel võimalust olukordadele läheneda rahumeelselt ja hoolivalt. Selliselt tajud rohkem rahulikku suhtumist ja hoolivust ka enda suunas. Rahumeelselt saad asjadele üldjuhul läheneda siis, kui Sa oled enda sees loonud seda soosivad uskumused. 

Abiks  saavad olla järgmised uskumused:
🔹️ Ma olen hoitud ja armastatud
🔹️ Mul on alati valikuvõimalus
🔹️ Parim minu jaoks on võimalik ja tuleb
🔹️ Ma ei võrdle oma elu teiste inimeste eludega, sest olen unikaalne ja ka minu teekond on unikaalne
🔹️ Ma ei pea tegema midagi, mida ma ei taha teha
🔹️ Ma otsustan teha vaid asju, mida ma tahan teha. Ma annan olukordadele inspireerivad tähendused.
🔹️ Universum teeb kõik võimaliku, et parim saaks tulla mulle ja kõikidele osapooltele.
🔹️ Minuga saab juhtuda ainult see, mille ma oma mõtlemise ja tegutsemisega enda juurde kutsun.
🔹️ Ma ei ela teiste inimeste unistuste järgi. Ma ei ole teiste inimeste unistuste poolt tõmmatav ja lükatav. Mul on selgus, mida soovin teha, näha, maitsta, kogeda ja tunda. Selliselt teen otsuseid omaenda unistuste järgi ja juhin ise oma elu.
🔹️ Elan hetkes - ma ei muretse mineviku pärast ega tuleviku pärast. Ma otsin praegusest hetkest seda, mida saan nautida ja millesse on jõudu andev uskuda.

Vali keerukates oludes sõbralik ja heatahtlik lähenemine. Vali rasketes olukordades vaatamata hirmule lähenemised, mis on parimad kõikidele osapooltele. Selliselt ilmuvad Sinu ellu inimesed, kes olenemata neil käsil olevatest keerukatest olukordadest, jäävad sõbralikuks ja heatahtlikuks ka Sinu suhtes.