Inspiratsioonikaart

Olukorrad lähtuvadKui uurida edukate ettevõtete ja inimeste tegemisi lähemalt, siis joonistub selgelt välja, et edukad ettevõtted ja inimesed on suutnud täita väga paljude inimeste soove, eesmärke ja unustusi läbi selle, mida nad oma teenuste, oskuste, ideede ja annete abil pakuvad. Universum toetab kõiki ettevõtmisi, mis on suunatud sellele, et parim saaks tulla kõikidele osapooltele. Kui Sa suudad Sulle nauditaval moel pakkuda inimestele enda ümber seda, mida nemad vajavad, siis saadab Sind edu. Universum jälgib, et teekond, mida Sa käid, mõjuks Sulle hästi ja tulemus, mida Sa läbi oma tegude saad, oleks kasulik Sulle ja kõikidele osapooltele. Seda nii heas kui halvas. Kui Sul on käsil mõni projekt või töö, siis tasub endalt küsida, kuidas Sa saaksid selle ära teha selliselt, et parim saaks tulla kõikidele osapooltele. Kui on juhtunud õnnetus, siis tuleks samuti mõelda sellele, kuidas see ära lahendada selliselt, et parim saaks tulla kõikidele osapooltele. Siin peitub edu võti. Alati tuleb meeles pidada nii enda kui teiste heaolu ja jälgida, et teekond soovituni oleks nauditav. Selliselt toetab universum Sinu püüdlusi täiel määral.

Vahel lähevad asjad kuidagi vastupidiselt meie soovitule. Mõnel päeval võib isegi jääda mulje, et kõik, mida me teeme, ebaõnnestub ühel või teisel viisil. Põnev asja juures on aga see, et tegelikult lähtuvad kõik olukorrad sellest, et parim saaks tulla igaühele meist.
Kui Sul läheb miski soovitust erinevalt, tekib ebameeldiv olukord või rahaline kahju, siis võib universum püüda Sulle öelda järgmist:

🔹️ sama tulemuse saavutamiseks leidub teine viis, mis on Sinu jaoks palju lihtsam.
🔹️ muuda suhtumist, et saavutada oma unistus.
🔹️ usalda oma andeid, ideid ja oskusi - tegele asjadega, mis tekitavad Sinus põnevust ja mis lähevad Sul lihtsasti.
🔹️ võta aeg maha ja mõtle, mida ja kuidas Sa päriselt teha tahad.
🔹️ Sa ei ole viimasel ajal elanud emotsioonis, milles Sa tahaksid elada.
🔹️ Sul on seda kogemust ja oskust vaja, et toime tulla Sinu unistuste seisukohast palju määravamal hetkel.
🔹️ oled enda või teiste inimeste osas väga kriitiliseks või nõudlikuks muutunud ja see on hakanud halbu olusid Sinu ellu tõmbama.
🔹️ see olukord tuli näitama, et Sul on tekkinud ülemäärane kiindumus millessegi (raha, edu, oskused, teadmised, ilu, kord Sinu enda ideed vms) ja selle puudumine tekitab Sinus unistuste ja eesmärkide täitmist segavaid negatiivsed tunded.

Iga olukord tuleb aitama Sind ja kõiki olukorraga seotud osapooli. Universum on täiuslik. Ta ajastab ja sätib aset leidva alati nii, et konkreetsesse olukorda oleksid kaasatud vaid need isikud, kes vajavad kogemust, mida käsil olev situatsioon pakub. Vaatle toimuvat otsiva pilguga - mida universum püüab Sulle läbi toimuva öelda? Milliseid olusid Sa oled hakanud oma mõtte- ja tegutsemisviisidega ligi tõmbama? Mida saaksid muuta, et hakata taas ligi tõmbama Sinu püüdlusi toetavaid olusid?